Hakkımızda

Özel Bodrum Rota Kişisel Gelişim Kursları

Rota Eğitim Merkezi, günümüz modern şartlarına uygun, özgün, kaliteli, öğrenci odaklı, birebir öğretim sistemi ile sürekli gelişen, değişen ve yenilenen, çok yönlü bir kurs merkezidir.Rota Eğitim Merkezi M.E.B ruhsatlı bir eğitim kurumudur.Kurumumuzda öğrencilere yönelik eğitim faaliyetleri ile yetişkinler için MEB Onaylı yüz yüze ve uzaktan eğitim Sertifika Programları düzenlenmektedir.Yeni bir eğitim anlayışı ile halkımıza, yarının başarılı gençlerini yetiştirmek üzere uzman eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Eğitim merkezimiz, öğrencilere derslerinde ve hayatlarında destek olmayı hedeflemekte, yetişkinlere ise sertifika programlarımız ile yeni iş imkanları sunmaktadır. "Eğitim Ötesi" ilkemiz, öğrencilerimizin geleceğe Eğitimsel-Öğretimsel ve Sosyal açıdan en iyi şekilde hazırlanmalarına katkı sağlayan bir eğitim anlayışı sunmaktadır.

"Eğitim, ciddi bir iştir; eğitimi bilmek yetmez, ona gönül vermek gerekir." Sözünden hareketle temelinde sevgi ve özveri ile Rota Eğitim Merkezi olarak yepyeni bir eğitim anlayışı hedefliyoruz